06 Mayıs 2014

Vodafone Operatör Değişikliğinde Son Faturayı Şişiriyor!

Normalde aylık 30 tl olan faturamın Vodafone' dan ayrılıp başka operatöre geçtim diye son faturamı 132 tl. gönderen Vodafone firmasının yapmış olduğunu kınıyorum ama unuttukları bir şey var bu faturadan sorumlu olan her Vodafone çalışanını Allah'a havale ettim. Bu dünyada olmasa da ahirette nasıl olsa hesaplaşacağız. Kul hakkı yemek bu kadar basit değil. Ben 132 TL ile batmam ama çevremde ne kadar tanıdığım varsa bu olayı anlatıyorum.

Erdem 57 Okunma

Cevaplar

 • Erdem13 Haziran 2014

  BURADAKİ SIFIRLAR BİLE SİZE ÇOK KEŞKE DEĞERLENDİRMENİN BİRDE SOLDA EKSİ KISMI OLSA

 • Erdem13 Haziran 2014

  şikayetimle ilgili verebileceğiniz bir cevap bile bulamadığınıza göre benim söylediklerimi kabul etmiş sayılırsınız...

 • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 08.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön