31 Ağustos 2013 #1986707

Vodafone Online TL Yüklemesinde Abonelik Ücreti Alıyor!

Vodafone hattıma kontör yüklemek istedim, internet üzerinden hiçbir yerden yükleme yapılmıyor ve 7010'u arayıp oradan yükleme yapmam gerekiyormuş. Aradım ama orası da bilmem ne aboneliği yapmam gerektiğini söyledi ve abonelik ücreti var. Abone olmadan yüklemek istedim o zaman da 5 TL kesintisi olacakmış. Bayi veya satış noktaları aracı olmadan internetten yüklemek istersem illa ekstralar çıkacak yani. Vodafone'ye ve hattımı da başka operatöre taşıyacağım. Böyle birşey olur mu hiç.

Yunus 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlanablimesi için şikayete konu olan Vodafone Gsm numaranızı iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön