11 Aralık 2013

Vodafone Online Self Serviste 10 SMS'i Kullanamıyorum!

Online self servis üzerinden sms atmak istiyorum ancak gün içinde hiç sms göndermemiş olmama rağmen günlük 10 sms kullanma hakkımın bittiği uyarısı alıyorum. Bununla ilgili Vodafone internet sitesinden mail gönderdim ancak herhangi bir yanıt da alamadım. Ayrıca self servis çoğu zaman benzer hata veriyor ya da site oldukça yavaş çalışıyor. Self servis kullanışlı değil aynı zamanda. Örneğin abone olduğum paketleri görebilmek için çok fazla sayıda işlem yapmam gerekiyor.

İsmail 67 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön