Vodafone Online Mağaza Sistemsel Hatası Yüzünden Mağduriyet Yaşadım

Ahmet Ahmet24 Eylül 13:50

Vodafone online mağazadan hattımın üzerine bir telefon almak istedim, Vodafone Yanımda uygulamasından puanımın yettiği telefonlardan bir ürün seçtim ve siparişini verdim. Ürünün durumunda (siparişiniz hazırlanıyor) yazıyordu ve beklemeye başladım. Siparişimi: 21.09.2020 'de, 14:18 saatinde gerçekleştirdim, hızlı teslimat ile günün belli bir saatini seçip bu saat aralığında kargolanmasını istedim fakat ürün belirttiğim saat aralığında gelmediği için Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp bilgi almak istedim ve bana verdikleri cevap (ürün şu an stoklarda olmadığı için bir gecikme yaşanıyor.

 a** bey, 1 ya da 2 gün içerisinde cihazınız gönderilecektir) bu şekilde bir konuşma yapıldı, tamam bekleyeyim o zaman dedim ve beklemeye başladım 2 gün bekledim. Tekrar aradığımda tekrar ürün stoklarında olmadığı için gönderemiyoruz dediler. Bende 23.09.2020 (siparişten 2 gün sonra) bulunduğum konumdaki en yakın Vodafone bayisine gidip telefonu direk şubeden almak istedim ve çalışanlardan bana verilen cevap (puanınız yetersiz olduğu için bu ürünü alamıyorsunuz) oldu. Bunun üzerine Vodafone müşteri hizmetlerini aradım ve bu bilgiyi onlar ile paylaştım ve bana dedikleri şu oldu (a** bey telefonu almak için puanınız yeterli gözüküyor, yeterli gözükmeseydi Vodafone Yanımda uygulamasından alacağınız telefonun siparişini veremezdiniz) dediler ve bende bunun üzerine Vodafone bayiye gidip telefonu elden almak istediğimi belirttim ve telefonu direk şubeden alıp internetten verdiğim siparişi de iptal etmek istediğimi belirttim.

Ama online mağazadan sipariş verdiğim için puanımın yarısını hesabımdan aldılar ve ben o iptal olan sipariş için çekilen puana 45 gün boyunca erişim sağlayamayacağım, direk online mağazadan sipariş vermek yerine bayiden almak isteseydim böyle bir sorun olmayacaktı ve online mağaza çalışanları bizim sistemsel  dedikleri halde bana yardımcı olmuyorlar. Mağdur durumdayım.

(Vodafone müşteri hizmetleri : cihazı almak için puanınız yetiyor fakat online mağazadan siparişi verdiğiniz için puanınızı kullanmış oluyorsunuz Vodafone bayiden o yüzden yetersiz puan gözüküyor diye bilgi verildi bana)

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Leyla 28 Eylül 18:42  

  Merhaba cihazınız geldi mi

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Ahmet 29 Eylül 14:25  

  Hayır gelmedi, aksine puanlarımın yarısına erişimim yok 45 gün boyunca beklemek zorunda kaldım şu an

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler