02 Eylül 2013 #1987908

Vodafone Online İşlemlerden TL Yükleyemiyorum!

Online işlemlere giriyorum kontör yüklemek için kredi kartı bilgilerimi veriyorum hata veriyor, her zaman bunu yapıyorlar. Müşteri hizmetlerini arıyorum yapacak bir şeyimiz yok gidin Vodafone merkezlerinden yükleyin diyorlar. Ya ben verdikleri no'yu arayamam ki zaten kontörüm yok.


Bir yerle anlaşmalılar burayı arayın diyorlar onlarda fark alıyor, yüksek bir meblağ oluyor. 5 TL alıyorlar artı arıyorum oradan da kontör parası gidiyor. Neden kontör yükleyemem diye bir şey olabilir mi ya hata veriyor ee ben ne yapayım şimdi? İstediğim zaman neden kontörümü yükletemiyorum? Firmayla anlaş sonra arayınca hem oraya çok kontör gitsin hem fark alsınlar. Vodafone seni kınıyorum.

Ender 118 Okunma

Cevaplar

  • Ender06 Eylül 2013

    maksat cevap vermek ıcın verıyorlar cevabı cozume yonelık hic bisey yok

  • Ender03 Eylül 2013

    ben musteri hizmetlerini aradım bilgilerimi sıfırladılar ama kredi kaartımda gene hata var diyor ben her aksam ihtiyacım oldugunda yukleyemıcekmıyım? bir kredi kartı ile neden bir hatta kontor atabiliyoruz boyle bir sistem gelıstıırmeniz o kadarmı zor? gidip bilmem kacı arayın diyorsunz hem kontorumuz gidior orayı arayınca hemde 5 tl fazladan alıyorlar... wodofoneyi kınıyorum...

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,554549****numaralı hattınız için Onlıne self servis üzerinden yapmak istediğiniz işlemde alınan hata yanıtını tarafımıza bildirmeniz durumunda inceleme başlatılabileceği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön