26 Ağustos 2013 #1975977

Vodafone Online Cep Lira Yükleme Servisinin Her Ay Kapanması!

14 Kasım 2012 tarihinde "sözde" yurt dışı konuşma paketlerine abone olup da (Rusya) hiçbir vaadettiklerini kullanamamdan bahsetmiyorum bile. Ancak Rusya'dan döndükten sonra Mayıs 25'inden itibaren her ay düzenli olarak Online Cep Lira Yükleme servisini açtırmama rağmen, her ay düzenli olarak hizmetin kapanması canıma tak etti. Kaç defa şikayet oluşturdum kim bilir.


En son bugün (24.08) yine aradım çağrı merkezini ve bu durumun her ay olmasından duyduğum rahatsızlığı dile getirdim. İlk aradığımda görüşme sonrası sistemin açılacağını söyledi. Üstüne üstlük mesaj da geldi. Ancak düzelme olmamıştı ama buraya kadar. Elveda Vodafone! Yetti buraya kadar.

Çağlar 97 Okunma

Cevaplar

 • Çağlar15 Eylül 2013

  İlgisizliğiniz, ve çözümsüzlüğünüzden ötürü, herhangi bir puanı hak etmiyorsunuz Vodafone.

 • Çağlar15 Eylül 2013

  Konuyla ilgili şahsıma Vodafone Türkiye tarafından herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır. İlgilinin, müşterilerin dikkatine.

 • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili gerekli müdahalelerin sağlandığı bilgisini aktarmak ister,işlemi tekrar denemenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön