07 Eylül 2013 #1998612

Vodafone Önceki Paketin Ücretini de Yansıtmış!

31/07/2013 tarihinde Vodafone müşteri hizmetleri tarafından kullandığım Vodafone paketi değişimi için ileri tarihli başka bir paket tarifesi değişim formu oluşturdum. Bugün bana gönderilen faturada bir önceki değiştirdiğim paketin de ücretinin yansıtıldığını gördüm. Bu bir değil iki değil.


Hemen Vodafone müşteri hizmetlerini aradım. Bana ileri tarihli bir paket değiştirme kaydı olmadığını söyledi. Hatta personel 1165 nolu Y. hanım benimle dalga geçti ve azarladı.

Murat 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Bildirime konu olan GSM numaranız 541315xxxx Kurumsal hat olup, iptal durumdadır. Şikayate konu olan numaranın bildirilmesi durumunda detaylı inceleme sağlayabileceğimizi iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön