03 Ağustos 2013

Vodafone Onaysız Fixmobi Üyeliği!

Vodafone onayım olmadan Fixmobi üyeliğimi aktif edildiğini içeren bir mesaj gönderip haftalık 10 TL'lik bir ücretlendirmede bulunmuştur. Gördüm ki benim gibi yüzlerce mağdur var. Vodafone'nun bu haksız kazancını kınıyorum.

Kadir 314 Okunma

Cevaplar

  • Kadir05 Ağustos 2013

    Vodafone ndan şikayetime karşılık tarafıma gönderilen mail şu şekildedir: Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, yapılan incelemelerde adınıza kayıtlı bulunan 5467652206 gsm numaralı hattın şikayete konu olan hususun fixmobi.com servisi ile ilgili olduğu anlaşılmıştır. Yapılan kullanım konusunda ilgili firmadan alınan yanıt şu şekildedir; Mobil tanıtım sayfası olan http://wap.fixmobi.com/landing.aspx?t=alm 09.05.2013 23:37 tarihinde interneti kullanarak telefonuzun tarayıcısı üzerinden giriş sayfasındaki kullanım şartlarının altında bulunan "onaylıyorum" kutusunu işaretleyip "tamam" tuşuna basarak aboneliğinizin başlatıldığını iletmek isteriz. Fakat yukarıda belirtilmiş olan numara bana ait olmamakla birlikte hattım da Vodem'e takılı olup hiçbir zaman telefonda kullanılmamıştır. Vodafone u bu araştırmasız ve ciddiyetsiz mailinden ötürü bir kez daha kınıyorum!

  • Vodafone Temsilcisi04 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön