03 Şubat 2014

Vodafone Onayım Olmadan 3210 Timve Üyeliği Yapılmış!

Bugün Vodafone online self servisten güncel fatura bilgilerime bakarken 12 tl'lık bir servis ücreti alındığını gördüm. Karşılık olarak 3210timwe yazıyordu ve benim herhangi bir üyelik yapmış olduğum yok.


İnternetten araştırdım ve benim gibi bir sürü insanın şikayeti var olduğunu gördüm ve nedense hepsi Vodafone kullanıcılarıydı. Yani benim herhangi bir üyelik yapmadan nasıl faturama ücret yüklenebiliyor ve hiçbir mesaj gelmedi bana bu konuda.

Halil 72 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 13.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Halil04 Şubat 2014

    Benim anlamadığım nokta ben bir üyelik talebinde bulanmadım ayrıcada bana herhangi bir mesaj gelmedi üyelikle ilgili.Sizden bana bir mesaj gelebilirdi en azından şu siteye üye olunmuştur diye.Ama ben vodafone online self servisine girmesem o kesilen ücreti göremicektim ve allah bilir daha ne kadar kesilecekti.Vodafoneda bir dünya markası yani buna bir çözüm bulması lazım netteki herhangi bir reklama tıkladığımızda böle üye olmaya param kesilmeye devam edicekse ben vodafoneden ayrılacağım.İnternete girmeye korkar oldum..

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön