03 Eylül 2013 #1992248

Vodafone Onayım Olmadan 10 TL Kesti!

Bugün hesabımdan 10 TL çekildi. Müşteri hizmetlerini aradım Fixmobi servisine üye olmuşum. Benim haberim yok beni servise üye yapıyorlar. Bunun içinde Fixmobiyi aramamı söylediler. Orayı aradım birini koymuşlar telefonun başına, şu tarihte bu sayfaya girmişsiniz diyor. Benim haberim yok sayfayı ilk defa duyuyorum ama sayfaya girdiğimi iddia ediyor, birde bilmişlik taslayıp ip adresi vs veriyor.


Her şeyden önce benim muhatabım Vodafone'dur. Benim Vodafone hesabıma yüklediğim parayı bir başka servis benim iznim olmadan alamaz. Eğer alabiliyorsa bu o operatörün ne kadar "güvenilir" (!)olduğunun bir göstergesidir. Sosyal medyada yayacağım, belki biri dur der.

Selman 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 09.09.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön