11 Mayıs 2013 #1792623

Vodafone Onay Vermediğim Cep İnternet Paketi Açmışlar!

Bugün (11.05.2013) Vodafone'dan günlük internet paketi açtırmak istedim...Çağrı merkezindeki arkadaş "Sizin zaten mart'tan beri 250 mb'lık otomatik işleyen paketiniz var" dedi. Aylık 10 tl imiş...Ben böyle bir şeye onay vermedim böyle bir şey yaptıysanız iptal edin dedim...Adam bana 6 haziranda iptal olacak diyor...Ya kardeşim benim böyle bir şeye onayım olmadı, kayıtları inceleyin, marttan beri para mara ödemem diyorum...Ödeyeceksiniz diyor. Bu nasıl iş arkadaş, orada biri bir tarife işaretliyor. Sonra sen peşinden koşuyorsun. Ödemezsen de kapatıyorlar telefonunu.
Ben telefondan bir tuşa basmadan onay işlemi olmaması lazım aslında...

Mehmet 392 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet16 Mayıs 2013

    Önce şikayetvar'a teşekkür ederim..İşe yarıyormuş gerçekten... Sayın Vodafon'cular yukarda kendileri de itiraf etmişler aslında onaysız nasıl işlem yaptıklarını...Diyor ki: "Yapılan kontrol neticesinde tanımlı bir internet paketinizin olmadığı bilgisini paylaşmıştır. İtirazınızın devamı üzerine memnuniyet kapsamında 5 TL iade gerçekleşmiş ve internet paketleri hakkında bilgi verilmiştir. Yani tanımlı internet paketim olmadığı halde kendi kendilerine 5 tl bana geçirmişler..sonra ben bunu öğrenince itirazım üzerine kontrol edip geri çekmişler.... Vodafone net avantaj 250 ile ilgili ise açıkçası, mümkünse onayımı ve sesli imzamı dinlemek istiyorum..Bu konuda Vodafone bana ulaşabilirse (Gün içerisinde)..dinletebilirlerse sevinirim...Gerçekten varsa buradan da özür dileyip şikayetimi sileceğim...

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.14.05.2013 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. 06.03.2013 tarihli müşteri hizmetleri görüşmeniz dinlendiğinde, internet kullanımı sebebiyle yaşanan 5 TL ücretlenmeye itirazınız olması sebebiyle aradığınızı belirtmeniz üzerine müşteri temsilcisi kontrolleri sağlamıştır. Yapılan kontrol neticesinde tanımlı bir internet paketinizin olmadığı bilgisini paylaşmıştır. İtirazınızın devamı üzerine memnuniyet kapsamında 5 TL iade gerçekleşmiş ve internet paketleri hakkında bilgi verilmiştir. Net Avantaj 250 opsiyonu hakkında paylaşılan bilgi sonrası, onayınız ile paket tanımlaması gerçekleşiyor ve sesli imza oluşturuluyor. Müşteri temsilcisi kaynaklı bir hata tespit edilmediğini belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön