13 Şubat 2014 #2293248

Vodafone Onay İşlemini Dikkate Almadı

Eşim, telefonunun konuşma paketi sözleşme süresi dolduğu için Vodafone'u arayıp Cep Avantaj Mini her yöne 24.80 TL ödediği konuşma paketinin devam etmesini istemiş, taahhüt ile onay verilmiş. Bu gün gelen mesajda ise tarafınıza 49,40 TL'lik fatura geleceği yazılmış. Tekrar Vodafone'u aradığında 5 TL vererek yanlışlığın düzeltilebileceği söylenmiş. Allah aşkına Vodafone bunun açıklamasını bize bir an önce yapsın. Müşteri temsilcisi ile yapılan görüşme kaydı lütfen incelensin.

Hakan 35 Okunma

Cevaplar

 • Hakan01 Mart 2014

  Vodafone hiç bir çözüm üretmedi, Vodafone 1 ay'a 2 fatura keserek bizi kazıkladı. Hakkımı helal etmiyorum. İlk fırsatta operatörümü değiştireceğim.

 • Vodafone Temsilcisi21 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Hakan19 Şubat 2014

  Başvurumuzu 2 gün sarkıtarak yeni ayı çift fatura olarak tarafımıza yansıtan vodafon'a hakkımı helal etmiyorum.

 • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Hakan13 Şubat 2014

  AÇIKLAMA; Bu şikayetimden olumlu bir cevap alamazsam en kısa zamanda bende, eşimde GSM operatörümüzü değiştireceğiz !

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön