31 Ağustos 2013 #1986317

Vodafone Onay Almadan Paket İptali Yapıyor!

3 Ağustos'ta abone merkeziyle yaptığım dünya 120 paketi haberim olmadan 2 dk sora iptal ediliyor ve müşteri hizmetleri yapabileceği bir şey olmadığını söylüyor. Ertesi gün ben onaylandı sanıp yurt dışına çıkıyorum ve tabi ki öyle bir paket olmadığı için Türkiye'den görüşme yapamıyorum. Sadece paket karşılığında ödediğim 50 TL ile görüşme yaptım.


Sonra bir anda kesildi aramalar ve kontörüm olmadığı için Türkiye'den de aranamıyorum. Buradaki bayiiden de sorduklarında başkalarıyla görüşme yaptığımı iddia ettiler. Paketin iptal edildiğini söylemediler ve Vodafone müşteri hizmetlerine herşeyden haberimiz olduğuna dair bir ifadede bulunmuşlar. Bunun üzerine ödemiş olduğum paranın iadesini talep ediyorum.

Süheyla 39 Okunma

Cevaplar

 • Süheyla05 Eylül 2013

  ne yazık ki değerlendirmem bir sonuca ulaşmamıştır!

 • Süheyla01 Eylül 2013

  Hattımda bir sorun olmadığını iddia ediyorsunuz fakat 120 dakikalık dünya paketi kendi kendine uçup gitmedi ya sonuçta.Haberim olmadan nasıl iptal edilebilir hem madem böyle bir şey yapılıyor bunun bir geri ödemezi bir izahı olmalı bence, kusura bakmayın ama ben bu cevabı kabul etmiyorum!

 • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,554868****numaralı hattınıza yönelik inceleme sağlanmış olup,sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön