29 Ağustos 2013 #1981320

Vodafone Onay Almadan İnternet Paketi Yüklemiş!

Vodafone bayisinden 15/07/2013 tarifinde tarifemi değiştirerek taahhütlü bir telefon aldım. Hediye olarak bana 250 mb internet gönderdiler.01/08/2013 tarihinde benim onayım olmadan ve ben bir talepte bulunmadan 10 TL 8.ayın internet parasını istediler.


Müşteri hizmetlerini arayarak şikayette bulundum ve itiraz ettim buna rağmen ücreti iptal etmediler ama parayı almalarına rağmen interneti hemen kapattılar. Beni hiçbir onayım olmadan böyle bir şeyi nasıl yapabilirler? Mağduriyetim giderilmesini rica ederim.

Durmuş 22 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. " Net Avantaj250 SUPER INTERNET PAKETINIZ TANIMLANMIS OLUP 31/07/2013 23:59:59 TARIHINE KADAR KULLANABILIRSINIZ. IPTAL ISLEMI YAPILMADIKCA PAKETINIZ HER DONEM YINELENECEKTIR. " bilgi mesajı tarafınıza mesaj olarak gönderilmiş olup tarafımızda sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön