03 Eylül 2013 #1987155

Vodafone Onay Almadan Abonelik Yapan Sitelere Göz Yumuyor!

Vodafone hattımda nette dolaşırken Fixmobi adı altında bir site 18 yaş sınırı sorarak hiçbir onay mesajı gelmeden beni haftalık 10 TL'ye üye yaptı. Vodafone'un bunların önüne geçmesini istiyorum. Paranın iade edilmesinden vazgeçtim hiç olmasa bile müşterilerin bu konuda onay mesajı ile bilgilendirilmesi gerekmektedir. Umarım düzeltilir.

Cumali 47 Okunma

Cevaplar

  • Cumali10 Eylül 2013

    MEMNUN DEĞİLİM ARAYACAGIZ DİYORLAR DAHA BİRŞEY YOK

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 09.09.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön