09 Aralık 2013

Vodafone Ön Ödemeli Hattıma Kısıtlama Getirdi!

Hattım mobil ödeme ve diğer servislere kısıtlanmış olup, Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda kredi kartı borcunuz olduğundan diye bir sebep alıyorum. Benim hattım ön ödemeli bir hat faturalı değil. Bakiyem olduğu takdirde bu tür hizmetlerden faydalanamıyorum. Adı üstünde ön ödemeli hat.

Bakiyem dahilinde servislerden yararlanmak istiyorum, faturalı hat olsa bu tür uygulamayı anlayışla karşılayacağım ama ön ödemeli bir hatta bu tür kısıtlama neden? Ben bakiyemi gsm operatörünüzde istediğim gibi harcayamayacaksam ve ön ödemeli bir hatta bu tür kısıtlamalar yapılacaksa iptal edin hattımı.

Murat 60 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 10.01.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Murat13 Aralık 2013

    herhangi bir dönüş olmadı

  • Vodafone Temsilcisi09 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön