20 Mayıs 2014

Vodafone Olmadık Üyelikler Çıkardı!

Vodem aldım aylık 35 lira dediler. 12 ayda taahhüt dediler, kabul ettik. Şimdi de üyelik yapmadığım halde bana üye olduğumu söyleyen Vodafone'u gerekirse mahkemeye vereceğim. Bu işin peşini bırakmam Vodafone. 35 liralık faturam 144 liraya nasıl çıkar? Bu faturama yansıyan ekstra 105 lira bana geri ödenmesini talep ediyorum! Ve yasal olarak elimden gelen herşeyi yapacağımı da bilin.

Hami 210 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 30.05.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hami20 Mayıs 2014

    Sayın vodafon yetkilileri, lütfen bana yazdığınız mesajları kopyala yapıştır yapmak yerine adam gibi çözüm üretin. Kimseyi enayi yerine koymayın rica ederim. Telefon ile arıyorum beni 3520 ve 3210 firmalarının telefonlarına yönlendiriyorsunuz. Ben üyelik sözleşmesi yapmadığım halde ve 35 lirayı bana geçmeyecek dediğiniz halde Faturam neden yükseliyor. ! Lütfen bu durumu düzeltip bana ulaşın. Ben kimseye ulaşmak zorunda değilim, çünkü hattımdan her aradığımda para faturama yansıyor. Bu iş biraz daha uzarsa, Tüketici sorunları hakem heyetine gideceğim. Olmadı insanları bu tür sorunlar yüzünden tek tek uyaracağım. Elimden geldiğince vodafonedan uzak tutacağım. Bilginize.

  • Vodafone Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön