22 Nisan 2013 #1756228

Vodafone Olmadığım Aboneliğin Ücreti!

Ocak ayında gelen Aralık dönemi faturamda kesinlikle ama kesinlikle abone olmadığım halde mobil tv ücreti faturaya yansımış. Ocak fatura dönemi henüz dolmadan arayıp iptal ettirmeme rağmen hem Ocak dönemi Hem de Şubat dönemi faturasında yine bu ücreti ödedim.


Tekrar aradığımda üyeliğin iptal edildiğini söylediler fakat yine Mart dönemi faturasında bu ücret faturama yansımış. Tahsil edilen ücretler ve düzeltilmiş yeni fatura yollanmadan hiç bir şekilde faturamı ödemeyeceğim. Vodafone'nun çekim kalitesine ve hizmetlerine lafım yok ama taahhütle telefon aldım Pişmanım.

Fatih 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 13.05.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön