07 Mayıs 2013 #1782912

Vodafone Ölen İnsandan Bile Cayma Bedeli İsteniyor!

1 hafta önce babamı kaybettim. İşlemleriyle uğraşırken hattıyla ilgili işlemler için bilgi almak istedim. Ancak 1 yıl sözleşmesi devam ettiği için hattın kapatılması için cayma bedelini ödemem gerektiğini yada faturalarını ödeyip hattı açık tutmam gerektiğini söylediler. Bu durumda söylenecek bir deyim var ama hakaret nedeniyle burada yayınlanmaz.

Mustafa 51 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa08 Mayıs 2013

    İlk gün müşteri hizmetlerini aradığımda taahhütün kalkmasının mümkün olmadığı, cayma bedelini ödemem gerektiği söylendi. Dava mı açmak zorundayım bunu ödememek için dediğimde, öyle bir şey yok bir şey elde edemezsiniz, ya cayma bedelini ödersiniz yada bu şekilde fatura ödeyerek kullanmaya devam edersiniz denildi. Buraya bu yazıyı yazdıktan sonra 542'den telefon geldi, Cep merkezine belgelerle birlikte gitmem halinde taahhütün ücretsiz olarak kaldırılacağı söylendi fakat cep merkezinde bu konuyla ilgili epey sıkıntı oldu. Cep merkezindeki görevli tam olarak ne yapılacağını bilmediğinden belgeleri alıp merkez ile iletişime geçerek konuyla özel olarak ilgileneceğini söyledi. Halen çözüm bekliyorum. Bu arada önceki dönemin de faturasını ödedim. Beklemede kaldığı için bu dönemi de ödettirecekler galiba, önümüzdeki fatura döneminden önce sorun çözülecek mi merakla bekliyorum...

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 07.05.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön