20 Mart 2014

Vodafone Olan İnternet Paketine Yok Diyor!

Ben hattımda olan 9 tl'nin üstüne 12 tl daha yükledim ve net paketi yaptım. Bu net paketi yaptığıma dair mesaj geldi paramı kestiler nete girdim param gitti ve hattımda olan 6 lira bitti ve ayrıca internet paketi şuan self serviste gösteriyor olup 7000 no'lu yere özet yazıp yolluyorum net paketimin yok olduğunu söylüyor.

Bunlardan şikayetçiyim ve bu şikayetimin maruzatımın yerine getirilmemesi halinde hukuki yollara da başvuracağıma emin olunmasını isterim. Bu bakiyemin tekrar hattıma tanımlanmasını ve internet paketini yükleyip bakiyemde 6 lirayı görmek istiyorum. Bunları yerine getirmezlerse hattımı da Vodafone'dan taşıyacağım bilgilerinize sunarım.

Muhammed 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 20.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön