30 Nisan 2013 #1771997

Vodafone Ödül Oyunu!

Cumartesi günü, Şaşkınbakkal Vodafone'da xperia Z kazanmak adına oyuna katıldım. Günü birincilikle kapadım. Oyun farklı etaplardan oluşuyordu. Ertesi gün gittiğimde, oyunun daha kısa süreli bir hale geldiğini ve etapların kısaltıldığını gördüm.


Bu nedenle tekrar yarıştım ve yine birinciydim. Fakat bir arkadaş daha aynı rekordaydı benimle. Vodafone'dan herhangi bir yetkili bu konuda bilgi sahibi olmadığı için ödülünüz için size pazartesi dönüş yapılacaktır dendi. Ne dönen var ne eden. Bekliyorum.

Begüm 54 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, gerekli kontrollerin yapılabilmesi adına Vodafone Cep Merkezi'ne ait ticari ünvan bilgisini iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Begüm30 Nisan 2013

    Umarim en kisa surede hakkimi alabilme sansina sahip olurum.

  • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön