09 Mayıs 2014

Vodafone Ödenmemiş Fatura Bilgisi Vermeden Mahkemeye Veriyor

Aylar önce yaptığım operatör değişikliğinde son ödememi yaparken Lüleburgaz bayiine sorduğumda, kontrole gerek olmadığını zaten sürenin 1 aydan fazla olduğu gibi bir konuşma geçti aramızda ve bende kontrol etme gereği duymadım.

06/05/2014 tarihinde tüm otomatik ödeme talimatlarım iptal olmuştur diye bir sms aldım. Bunun üzerine, Vodafone müşteri hizmetlerine bir ticket gönderdim ve borcum olup olmadığını gelen mesajın nedenini sordum. Dün saat 15 suları Vodafone avukatlık bürosundan bir bayan arayıp 2 hattım için toplam 64,36 için beni mahkemeye vereceğini söyledi. Ödeme yapmam için bana bugün saat 17'ye kadar süre verdi.

Serkan 470 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 15.05.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2014

    “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön