20 Şubat 2014

Vodafone Ödenen Faturaya Haciz Koydu!

0533.......1149 cep numarasına ait faturaları 2013 aralık ayında tamamını ödedim. Vodafone müşteri hizmetleride dahil olmak üzere yaşadığım yerdeki bayiden de borcu olmadığına dair kaşeli imzalı belge almama rağmen adının A. F. C. olduğunu söyleyen Vodafone avukatı aracımıza haciz koydurmuş. Zeka seviyesi normal bakın yüksek demiyorum her insanın anlayacağı bir durum bu. Vodafone borcun yok diyor bu avukat haciz koyuyor. Vodafone'u arayıp kardeşim sizin avukatınız bu saçmalığa son verin dediğimde avukatla siz sorunu çözün diyor. Bana aklı başında bir cevap verecek ve bu sorunu çözecek biri umarım vardır!

Erdal 94 Okunma

Cevaplar

  • Erdal'ın Teşekkür Mesajı20 Şubat 2014

    sorun çözldü

  • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 20.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön