11 Eylül 2013

Vodafone Ödeme Yaptığım Halde Hattımı Kapattı!

3 ay önce aldığım Esnaf Paketim ( 39 TL) farkında olmadan aştığım faturam 423 TL geldi. Vodafone'dan gelen mesaj ve telefon üzerine faturanın 320 TL'sini firmanın Vakıfbank hesabına yatırdım. Daha sonra geri kalan kısmını abone merkezine yatırmak için gittim ancak fatura hala 423 TL görünüyordu.


Yaklaşık olarak 542'yi 40 kez aramam sonunda yetkili 103 TL daha yatırmamı ve işlemin gerçekleşeceğini söyledi. 3 gün önce akşam hattım kapatıldı. Ödemesini yapmış olmama rağmen hattımı kapattılar ve hala bu tahsilat işlemi gerçekleşmedi. Her gün arıyorum ve farklı eksik evraklar olduğu söyleniyor ancak ben evrakların hepsini gönderdim.

Sadettin 51 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde faturanızın ödendi konuma alındığı ve sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Sadettin20 Eylül 2013

  Fatura tahsilatım yapıldı ancak Eylül ayı faturam 147.10 TL gelmiş. Bunun yaklaşık olarak 50 TL'si 542 nolu telefonu aramamdan dolayı gelmiştir. Lütfen bu fatura tutarını toplam hesaptan düşün. Çünkü sizi arama sebebim eksik işlem yapmanızdan kaynaklanıyor.

 • Sadettin15 Eylül 2013

  542 nolu müşteri hizmetlerini yaklaşık olarak 50 kez aradım bu ücretin faturamdan düşürülmesini talep ediyorum. Çünkü sizin çözemediğiniz sorundan dolayı sizi defalarca aramamla ilgili ücretin alınması doğru değil. Lütfen konuyla ilgilenilmesini talep ediyorum. Uzun uğraşlarım sonucunda Tahsilat işlemim yapılmış sonunda yani.

 • Sadettin12 Eylül 2013

  Ya bu nedir ya. Hergün aramak zorundamıyım ben sizi. İşimi gücümü bıraktım VODAFONE ile uğraşıyorum. Kurumsallık anlayışınız bumudur yani. Nasıl bir sistem işliyor şirketinizde 20 gündür çözemiyorsunuz bu sorunu?

 • Sadettin12 Eylül 2013

  Dün açık olan hattım bugün kapatılmış. Ödemiş olduğum faturaya rağmen hattımın kapanması ve mağduriyetim nasıl giderilecek. Fatura tahsilatım yapılmadığı için yaklaşık 20 gündür en az 50 kere 542'yi aramışımdır. Arama başına 0,40 kuruş olan ücret toplamda yaklaşık 20 TL yapmaktadır. Bu ücreti sizin eksik hizmetinizden dolayı neden ödemek zorundayım. Bugünde hattım kapalı ve müşterileri arayamıyorum bu nasıl bir durumdur böyle ya. Bıktım artık müşteri hizmetlerini arayıp konuyu tekrar tekrar anlatmaktan yeter artıkkkkkk.

 • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön