22 Mayıs 2014

Vodafone Ödeme Yaptığım Halde Avukata Verildim

Ben bundan yaklaşık 5 ay önce Vodafone'dan hattımı taşıdım. Taşıma yaptığım için 210 tl fatura çıkmış. 2-3 yıldır Vodafone kullanıyordum ve ilk yıl dışında taahhüt vermedim. Ses kaydımı bulamadıklarından yani taahhüdüm olmadığından 140 tl'yi borcumdan sildiler. 70 tl için bir hesap numarası verdiler. Ödemeyi o hesaba yaptım. 2. ayda ödeme yaptım. Evrakları Vodafone genel müdürlüğüne faksladım. Ulaşmadı dediler yeniden faksladım her seferinde. Şuan bir de ödeme yapmadı diye avukata vermişler. Az önce çağrı merkezinde görüştüğüm bayan ise ellerine ulaştığını söylüyor ve bu halde de avukata verdiklerini söylediler.. Sürekli çağrı merkezi temsilcilerinden azarlama modunda konuşmalar geçiriyorum. Vodafone bu durumu lütfen artık çözsün!

Sumeyra 302 Okunma

Cevaplar

 • Sumeyra27 Mayıs 2014

  teşekkürler.

 • Sumeyra'nın Teşekkür Mesajı27 Mayıs 2014

  merhaba, davayı kapattılar . ödemeyi çok daha önce yaptığım için. özellikle şikayetvar.com ve sonrasında vodafonea teşekkür ederim.

 • Vodafone Temsilcisi27 Mayıs 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Sumeyra22 Mayıs 2014

  merhaba hayatımda ilk defa avukata veriliyorum . ve ödememi yaptığım halde. maddi manevi zarar içreisindeyim.çok yoruldum. teşekkürler.

 • Vodafone Temsilcisi22 Mayıs 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön