01 Mayıs 2013 #1773414

Vodafone Ödeme Yapmış Gibi Gösteriyor!

Daha önce şikayette bulunduğum konu hakkında vodafone sözde bana lira iadesinde bulunmuş.Gerçekle alakası olmayan bu tutumdan dolayı huzurlarınızda Vodafone u kınıyorum.Önemli olan 40 yada 80 krş değil,önemli olan yapılmayan birşeyi yapılmış gibi göstermeleri.

Sinan 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili gerekli müdahalenin sağlanarak hattınıza iade işleminin 20.04.2013 saat 11:30 itibari ile gerçekleştiği bilgisini aktarmak isteriz. 20.04.2013 saat 14:43 de yapılan aramanızda iade edilen tutardan kullanım sağlanmıştır. Sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön