29 Ocak 2014 #2263692

Vodafone Ödeme Yapmamıza Rağmen Hattımızın Kısıtlamasını Kaldırmıyor!

Vodafone'la yaşadığımız sıkıntının ardı arkası gelmiyor. 28.01.2014 tarihinde saat 16 sıralarında Vodafone çağrı merkezinden gerçekleştirdiğimiz ödeme karşılığında hattımız kısıtlanmasının kalkmasını bekliyoruz ancak hiç bir şekilde kaldıramıyorlar. Müşteri temsilcisi yetkililerine de ulaşamıyoruz.


Dünden beri 40 kere aradım her defasında kayıt oluşturdum ve bütün kayıtlarım sanki sorunu çözmüşler gibi kapatıldı. Daha önceki ödememizde de ilk fatura yerine daha günü gelmemişin ödemesini almışlar da daha henüz bununla ilgili bir açıklama gelmeden sıkıntı üstüne sıkıntı.

Nihal 50 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 30.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön