24 Ocak 2014 #2255282

Vodafone Ödeme Konusunda Sorun Çıkardı

Almış olduğum ipad'in ödeme şeklini bir sene için kredi kartı ile ikinci senenin ödemesini de elden aylık fatura şeklinde olması planlanmıştı. Kredi kartı ödemeleri bitiminde aylık ödenecek faturalar elimize ulaşmadı, kurumunuz tarafında hiçbir mesaj telefon edilmeden alan kişi aranmadan hiçbir kaydı kuruma verilmemiş, başka şehirde yaşayan dedenin telefonuna ulaşılarak borcumuzun ona iletilmesini anlayamıyorum. Bunu nasıl becerdiğinizi bilmek istiyorum. Bu durumda neden geri kalan miktar bir defada isteniyor.

Meral 56 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 13.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Meral28 Ocak 2014

    Hala tarafıma iletilen bir cevap yok. Bu süre içinde parayı ödemedim diye beni mahkemeye verdikten sonra mı geri dönüş sağlayacaksınız? Daha ne kadar beklemem gerekiyor? En kısa sürede bir geri dönüş bekliyorum.

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön