13 Mayıs 2013 #1794748

Vodafone Ödediğim Halde Aylardır Gözüken Fatura Borcum!

Vodafone abone merkezine gittiğimde ödediğim halde 2 adet faturam gözüküyor çağrı merkeziyle defalarca görüşmeme rağmen vede istedikleri dekontları da gönderdiğim halde halen gözüküyor 3 aydan fazla zaman geçti arıyorum çağrı merkezini işlemde ha bugün ha yarın yok silik çıktı yeniden yollayın yolladık telefonlar yüzümüze kapandı halen değişen bir şey yok vede neden çağrı merkezindeki aradığımızdaki konuşmalar kayıt altında değil ki bu insanlar yüzümüze telefonu kapatabiliyorlar anlamış da değilim.

Güven 107 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 545657xxxx numaralı hattınızın fatura ödemesinin gerçekleştirilmediği hattınıza lira yüklemesi yapmış olduğunuzu iletmek isteriz. Hattınızda faturalarınızın ödenemiş durumda olduğu bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Güven14 Mayıs 2013

    ELİNİZDE İKİ ADET ÖDENMİŞ OLAN BANKA DEKONTUM VAR AMA ABONE MERKEZİNDEDE HALEN ÖDENMEMİŞ GÖZÜKENDE İKİ ADET FATURAM VAR AYLAR GECMESINE RAĞMEN BU TİTİZLİĞİNİZİ MERAKLA BEKLİYORUM SAYGILAR DİLERİM PİSKOLOJİKMEN SIKINTIDAYIM....

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön