13 Mayıs 2013 #1787667

Vodafone Ödediğim Faturanın Aylardır Gözükmesi!

Vodafone abone merkezine gittiğimde ödediğim halde 2 adet faturam gözüküyor çağrı merkeziyle defalarca görüşmeme rağmen vede istedikleri dekontları da gönderdiğim halde halen gözüküyor 3 aydan fazla zaman geçti arıyorum çağrı merkezini işlemde ha bugün ha yarın yok silik çıktı yeniden yollayın yolladık telefonlar yüzümüze kapandı halen değişen birşey yok vede neden çağrı merkezindeki aradığımızdaki konuşmalar kayıt altında değil ki bu insanlar yüzümüze telefonu kapatabiliyorlar anlamış da değilim .

Güven 24 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 545657xxxx numaralı hattınızın fatura ödemesinin gerçekleştirilmediği hattınıza lira yüklemesi yapmış olduğunuzu iletmek isteriz. Hattınızda faturalarınızın ödenemiş durumda olduğu bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Güven10 Haziran 2013

    13.05.2013 MSAJ YAZILAN TARIHIN ÜZERİNDEN NEREDEYSE 1 AY GECDI VODAFONE AILESI HALEN ŞU ÖDEDİĞİM VEDE HALEN BORCUM OLARAK GÖZUKEN YAZIYI SILEMEDILER MALESEF NASIL BIR ŞEYSE ANLAMADIM KAC AY GECDI CÖZEMEDILER GİTTİ SANIRSAM DÜĞÜM OLMUŞ DA ONDAN AYLAR GECDI VODAFONE SAYGIYLA KINIYORUM SIZLERİ İLGINIZ ALAKANIZ VEDE MÜŞTERİ MEMNUNIYETI OLARAK.....

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön