15 Mayıs 2013 #1799148

Vodafone Öde Öde Faturalar Bitmiyor!

3 aydır kullanmamakta olduğum Vodafone hattımı kapatmıyorlar.İlk ay kapatıyoruz dediler 35 tl fatura çıkardılar.sonraki ay kapatıyoruz faturanızı ödeyin dediler 32 tl bir fatura daha ödettirdiler.Sonraki ayda yine kapatılacak ama 40 tl faturanız var dediler.Üstelik ben kartımı 3 ay önce kırıp atmama rağmen gelen faturalar bunlar. Daha ne kadar fatura ödetecekler bilmiyorum.

Süleyman 30 Okunma

Cevaplar

 • Süleyman17 Mayıs 2013

  Dün tekrar aradım müşteri hizmetlerini şikayet formu açamam diyor.bundan önceki aramamda şikayet formu açarak fatura gönderimini durdururuz demiştiniz.kontörlüye geçmemi kendiniz söylediniz.sonrada kontörlüye geçtiğiniz için 2 günlük ödemeniz var 47 tl diyorsunuz.ayıp değilmi bu yaptıklarınız.her müşteri temsilcisi farklı birşeyler söylüyor.lütfen yardımcı olun artık.her ay kullanmadığım faturaları ödemek istwmiyorum.

 • Süleyman16 Mayıs 2013

  Peki bu zamana kadar hattımıkullanmadan ödemiş olduğum faturaları ne yapmayı düşünüosunuz?defalarca kapatma isteğinde bulunduğumu bildiğiniz taktirde neden kapatmadınız hattımı?

 • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan kontrollerde, 21.02.2013 15:35 itibari ile hat iptal talebinde bulunduğunuz görülmüştür. İptal işleminin gerçekleşmesi için Vodafone Cep Merkezi'nden yazılı başvuru yapılması gerektiği bilgisi verilmiş. 15.04.2013 19:29 da Vodafone Cep Merkezi'ne başvuruda bulunduğunuz ancak iptal işlemi gerçekleşmemiştir.Müşteri temsilcisi 16.04.2013 de iptal edildiği bilgisini paylaşmış olup gerekli uyarıların yapılacağını belirtmek isteriz. 17.05.2013 itibari faturasız hatta geçiş talebinizin karşılandığı görülmüştür. Fatura kesim tarihinin her ayın 6. günü olması sebebiyle son dönem faturasının yansıdığını ve ücretlendirmede sorun bulunmadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön