25 Şubat 2013

Vodafone Numaramı Taşıdım Borç Çıkarıldı!

Tahmini mayıs 2012 Vodafone'nun kampanyalarına katıldım ve 05434****telefonumu taşıdım. 12. 02. 2013 tarihinde Bim'den alışveriş yaparken kasadaki kişi benim Bimcele geçmemi istedi bende genci kırmamak için Bimcele numaramı taşıdım.Üç gün sonra telefonum görüşmeye açıldı ve 15. 02. 2013 de Vodafone kapatıldı.


Bugün Vodafone 193. 300 tl borç çıkarmış.Yetkililere başvurdum durumu anlattım.Beni ne Vodafone uyardı bir senelik kontrat yapıyoruz diye nede Bimcell uyardı kontratlıysan geçme diye nüfus cüzdanını ver şuralara imza at her şey tamam denmekte dedim.Öyleyse ben Bimcell den feragat ediyorum tekrar sizinle olmak istiyorum dedim maalesef cezamı ödemem istenmekte.

Hikmet 74 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın H***** S**** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili fatura kontrolleriniz sağlandığında 15.02.2013 tarihli dönem faturanıza cayma bedeli yansıtıldığı ve ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz.Hattınız ile ilgili imzalamış olduğunuz taahhütnamenin kampanya katılım koşullarının açıkça belirtildiğini ,bu bağlamda fatura tutarınıza müdahale edilemeyeceğini paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön