07 Eylül 2013 #1999963

Vodafone Numaramı 9 Gündür Taşıyamadı!

29. 08. 2013 tarihinde numaramı taşımak için Kozyatağı Vodafone'daki merkeze başvurdum. Azami 6 günde hattımın taşınacağını söylendi. Fakat 9 gündür hattımın Vodafone taşınacağına dair hiçbir mesaj dahi gelmemiştir ve açıkçası sabrım taşmıştır. Artık hattımın taşınmasını, en azından taşınacağına dair bir mesaj bekliyordum ve açıkcası daha başlamadan pişman oldum.


Müşteri temsilcisini aradım, durumu anlattım, 3 kere hattınız azami 6 iş günü içerisinde taşınacaktır dedi. Benim sorum ise 9 gündür hala neden taşınmadığıydı. Ya aynı dilden konuşmuyoruz ya da böyle bir durumla karşılaşıldığında sürekli bu cümleyi telaffuz etmeleri istenmekte ya da alay ediliyor. Acilen bu mağduriyetin giderilmesini istiyorum.

Selçuk 22 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden ,539334****numaralı hattınıza ait şikayetinize yönelik Vodafone Cep Merkezimiz tarafından bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön