29 Ağustos 2014

Vodafone Numara Taşıyamıyorum

8 gün önce numaramı taşımak için Vodafone bayine başvurdum. 6 gün içinde taşınacağını söylediler. Bugün Vodafone çağrı merkezini aradığımda işlem görünmüyor dediler. Bayiye gittim Vodafone sisteminde kimlik bilgisi tutarsızlığı var, ne zaman çözüleceği belli olmaz, 30 gün de sürebilir, isterseniz başvurunuzu iptal edelim dendi. Böyle şey görmedim ben. Numaramızı taşımaya çalışmakla çok büyük hata yapıyoruz sanırım. İşlemimin hemen yapılmasını, Vodafone kaynaklı gecikme nedeniyle eski operatörümden çıkan faturam kadar miktarın taşınan hattıma yüklenmesini bekliyorum.

Sana yakışmadı Vodafone!

Mustafa 1.445 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa06 Eylül 2014

  16 gün oldu. Hiçbir gelişme yok. Aferin vodafone!

 • Mustafa04 Eylül 2014

  Vodafone 14 gündür cevap bekliyorum, Alo orda mısın? Hem bana dönüş yapılmıyor hem de 542'yi aradığımda bişey göremiyoruz deniyor.

 • Mustafa01 Eylül 2014

  Çözüme yönelik herhangi bir çalışma yok. Hizmet yok. Birileri işini düzgün yapmıyor.

 • Mustafa01 Eylül 2014

  Telefonum ilgili tarihte tüm gün açık ve çekiyor durumda olmasına rağmen herhangi bir arama almadım. Mesajda belirtildiği gibi 0 542 542 00 00 çağrı merkezini aradığımda kayıt yok, herhangi bir şey göremiyoruz denildi. 12 gün önce numara taşımaya başvurdum, halen vodafone'dan açıklama ve çözüm konusunda ilerleme yok. Boş yere çağrı merkezini aratıyorlar. Bu aramaya harcadığım masrafı da kurumdan talep ediyorum. Öyle hazır metinleri laf olsun diye cevap yazmış olmak için insanlara atmakla hizmet vermiş olmuyorsunuz. Hizmet sıfır, kalite sıfır, bravo!

 • Vodafone Temsilcisi01 Eylül 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 01.09.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2014

  " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön