12 Ağustos 2013

Vodafone Numara Taşıyamıyor!

28.7.13 tarihinde Mersin Forum Vodafone bayisine numara taşıtma için başvurdum.Kimlik fotokopimi kaybettiler. 1.8.13 tarihinde 2. kez başvurduğumda hattın benim üzerime olmadığını söyleyip reddettiler.Bunun üzerine hat sahibi babamla beraber bayiye gidip 6.8.13 tarihinde tekrar başvuru yaptık.Bu seferde kimlik bilgileri okunamıyor dediler. Tekrar başvurmamı istediler.

Kısaca geçtiğimiz ayın 28'inden beri numaramı taşıyamadılar.Elimde verdikleri 3 sim kart halen duruyor.Hayatım boyunca böyle çalışanları olan bir operatör daha görmedim.

Cihan 68 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden;şikayetinize yönelik yapılan kontrollerde Vodafone Cep Merkezimize gerekli bildirimlerin yapıldığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön