30 Ekim 2014

Vodafone Numara Taşımadan Sonra Hat Kapandı!

Numaramı T** Vodafone'a taşıdım. Geçişten 2 hafta kadar sonra hattım kapandı. Vodafone çağrı merkezini defalarca aradım, Vodafone mağazalarına gittim ve durumumu anlattım. Sonuçta her yetkili cihazımın arızalı olduğunu söyledi. Halbuki cihazım yeni ve T** sim kartı takılınca cihaz çalışıyor fakat herhangi bir Vodafone kartıyla şebeke çekmiyor. Sim kartımı da yeniledim, cihazımı yurt dışından aldığım için BTK'da sorun var mı diye düşündüm fakat kayıtta da problem yok. Yani sonuç olarak numara taşımadan sonra 2 hafta çalışan Vodafone hattım birden kesildi ve şirket yetkilileri 2 gündür problemimi çözemediler. Hattım Vodafone yüzünden hala kapalı. Vodafone dan şikayetçiyim.

Özgür 275 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi01 Kasım 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 01/11/2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi01 Kasım 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 01/11/2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Özgür01 Kasım 2014

  Teşekkürler vodafone ekibi ama 1 haftadır hattım kapalı ve sizden hala dönüş alamadığım için turkcell e geri döndüm. Demek ki neymiş, ekranlara gece gündüz reklam vererek ve sponsorluk anlaşmaları yapılarak bu iş olmuyormuş. Teknik destek biriminiz yetersiz.

 • Vodafone Temsilcisi30 Ekim 2014

  " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön