01 Nisan 2013 #1718280

Vodafone Numara Taşımada Nano Sim Vermiyor!

FSK - Kalender İletişim Konak/İzmir (+90 232 446***) bayisinden numara taşıma işlemi yaptım ellerinde nano sim kart olmadığını ve nano sim kart veremeyeceklerini söylediler. Müşteri hizmetlerini aradım bayinin nano sim vermesi gerektiğini ellerinde yoksa merkezden talep etmeleri gerektiğini söyledi.


Bayiye gittim durumu anlattım hala biz veremiyoruz diyorlar ben de doğal olarak 3 gün geçmesine rağmen taşıma talebinin iptal edilmesini söyledim ve iptal ettim. Ayrıca ellerinde nano sim olduğunu fakat bunları 12 tl karşılığı verdiklerini bu nano simlerin Vodafone taşıma işlemlerinden verilenlerden olmadığını söylüyorlar. Bu tür bayiler müşterileri Vodafondan soğutmaktadır.

Cemal 118 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında talebinizin karşılandığı ve sorun bulunmadığı bilgisinin aktarıldığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Cemal02 Nisan 2013

    Teşekkürler, Ben ilgili bayiden işlemimi iptal ettim ve başka bir Vodafone bayisine giderek işlemlerimi yaptırdım nano sim kartımı da aldım. Tabiki burada bir zaman kaybı ve moral bozukluğu meydana gelmektedir. Burada personelin hatasını Vodafona yükleme gibi bir düşüncem yok ama bu personellerin sizi temsil ettiğini unutmamanızı tavsiye ederim. Anladığım kadarıyla ilgili bayi merkezden nanosim talep etmek ve numara taşımada müşterilere ücretsiz vermek yerine kendi ellerinde bulunan yedek nanosimleri müşterilere satma çabasında. Müşteriler numara taşımada nano si kartın ücretsiz verildiğini bilmediğinden bu eksikliğinden faydalanmaktadırlar.

  • Vodafone Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön