03 Haziran 2013

Vodafone Numara Taşıma Sonrasında Aranamama!

18.05.2013 tarihinde numaramı Vodafone'a taşıdım, aynı günden itibaren Avea'lılar bana ulaşamıyor, aradığınız numara kullanılmamaktadır deniliyor. Turkcell ve Vodafone numaralarında herhangi bir sorun yok.

14 gündür sorunun çözülmesi için müşteri hizmetleriyle konuşuyorum sorunun Avea'dan kaynaklandığını kendilerinin herhangi bir işlem yapamayacaklarını,diğer operatöre mail attıklarını cevap beklediklerini söylüyorlar.

14 gün oldu hala bekliyorum. Sorun Avea'dan kaynaklandığı için Vodafone müşteri hizmetleri beni Avea'ya yönlendiriyor onları aramam gerektiği söyleniyor. Son olarak bu söylenince bu siteye yazmak gerektiğini düşündüm. Verdiğim paranın karşılığında hizmet alamıyorum.

Şevki 276 Okunma

Cevaplar

 • Şevki08 Haziran 2013

  20 gün boyunca Vodafone sorunu çözemedi, numara taşıma talebinde bulundum Turkcell'e numaram taşınır taşınmaz sorunda kalmadı demek ki sorun avea'da değilmiş sayın(!) yetkililer. 20 gün beklettiniz beni. Benzer şikayeti olanlar anladınız siz onu ;)

 • Şevki03 Haziran 2013

  Verdiğiniz cevabı tekrar okumanızı tavsiye ediyorum ben vodafone müşteri isem bu sorunu sizinle halletmem gerekli. Sorun bizde değil karşı operatörde deyip kenara çekilmek ne kadar doğru? Yapılacak müdahale her ne ise bunu sizin yapmanız ya da bu müdahaleyi yaptırmanız gerekmektedir(bu diğer operatör olsa da). 16 gündür bu sorun çözülemediyse kendiniz de birazda olsa suç aramanız gerekmiyor mu?

 • Vodafone Temsilcisi03 Haziran 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafımızca müdahale edilecek sorun bulunmadığı gerekli güncellemelerin diğer operatör tarafından sağlanması gerektiği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi03 Haziran 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön