31 Temmuz 2014

Vodafone Numara Taşıma Problemi Yaşıyorum

Vodafone Şirket olarak kullandığımız hatlarda Vodafone 'a geçiş yaptık. Sim kartımın elime ulaşmasına ve Vodafone tarafında 27.07.2014 saat 07:30 da geçiş yapılacağına dair mesajın gelmesine rağmen herhangi bir gelişme olmadı.
Diğer operatör Vodafone'nun bildirdiği saat de telefonumu kapattığından bayram öncesi işlerimin tamamı aksadı. Çağrı merkezini defalarca aramama rağmen bir sonuç alamıyorum.
İşin komik tarafı Vodafone'nun bize atadığı temsilci izinde olduğundan kimseyle irtibata da geçemiyoruz.


Tüm geçiş yaptığımız hatlarda aynı problemi yaşıyoruz. En kısa zamanda eski operatörümüze geçiş için şirketi zorlayacağım.

Tarık 261 Okunma

Cevaplar

  • Tarık'ın Teşekkür Mesajı05 Ağustos 2014

    Sorun geç de olsa çözülmüştür. Teşekkürler.

  • Vodafone Temsilcisi31 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 31.07.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi31 Temmuz 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön