27 Mart 2013 #1709118

Vodafone Numara Taşıma Problemi!

18.03.2013 tarihinde Vodafone operatörüne geçiş için başvuru yaptım. 4. gün Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda gerekli süre söylendi(maksimum 6 iş günü denildi) ve 19.03.2013 tarihinde başvuru yapıldığım söylendi.


Bende 1 günden bir şey olmaz diyerek tekrar beklemeye başladım. Bugün 6. iş günü (ama normalde 9. gün) olması dolayısıyla ve hattımın hala geçişi sağlanmadığı sebebiyle müşteri hizmetlerini aradım.


Müşteri hizmetleri bana 25.03.2013 tarihinde başvurumu yaptığımı ve beklememi istendi. Daha önceki aramalarımda 19 martta başvuru yaptığım defalarda söylenmesine karşılık bugün 25 inde başvuru yapmışsınız denilmekte. Bu sorun hakkında lütfen gereğini yapınız!

Yasin 71 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,538896****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hattınızın aktif olduğu görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön