24 Nisan 2013 #1760579

Vodafone Numara Taşıma İşlemim 12 Gün Geçmesine Rağmen Tamamlanmadı!

11 Nisan tarihinde; İZMİR / Forum Bornova Kıbrıslıoğlu Vodafone İletişim merkezinden yaptırdığım numara taşıma işlemim 12 gün geçmesine rağmen hala gerçekleşmedi. Şuan abonesi olduğum faturalı Avea hattım taahhütlüdür (Ceza) ve fatura kesim tarihim her ayın 25'idir. Bu tarihten sonra geçiş yapılırsa, kullanmamış olduğum 1 aylık sabit faturayıda boş yere avea şirketine ödeyeceğim. Müşteri hizmetlerinde hala geçiş aşamasında olduğu gözüküyor.


Eğer numara taşıma işlemi 25'inden sonraki günlere sarkacak ise kesinlikle işlem yapılmasını istemiyorum!


Not: Seçtiğim tarife "Her yöne 500 dk konuşma, SMS ve 1 GB internettir. Bu kampanya son katılım tarihi ise 17 Nisan'dı ve geçti.

Hüseyin 52 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin25 Nisan 2013

    Hattım aktif oldu, fakat müşteri hizmetlerinden kredi kartım ile kontör yükletmek için yardım istediğimde 7010'u aramam söylendi. 7010'u aradığımda anında yanıt verilip bir sürü konuşmanın ardından alo kontor'e üye yaptılar, hediye dk kazandığım ve benim hiç bir kaybım olmayacağı söylendi. Ben ekstra bir masraf istemediğimi zaten dakikalarımın fazlasıyla yettiğini söyledim. 20 TL yükleme işleminden sona telefonu kapadığımda kredi kartımda +93 TL taksitlendirilerek kesilmiş. hemen arayıp şikayette bulundum. Bu kesintinin ve aboneliğimin iptalini istiyorum. Özür dilerim ama, Resmen soygun olarak düşünüyorum.

  • Vodafone Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden Mobil Numara Taşınabilirliği talebinizi alındıktan sonra, MRVT (Merkezi Referans Veritabanı) tarafından talep verici operatöre iletilmekte, onay veya red cevabı ve gerekçesi yine verici operatör tarafından MRVT( Merkezi Referans Veritabanı) ye iletilmekte olduğunu belirmek isteriz. Hattınıza ait başvuru tarihinin 20/04/2013 14:21:11 olduğu görülmüştür. Taşıma zamanı 24/04/2013 16:32:20 olup işlemler yasal süre içerisinde gerçekleşecektir. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön