31 Mayıs 2014

Vodafone Numara Taşıma Fiyaskoyla Sonuçlandı

21.05.2014 tarihinde numaramı Vodafone'a taşımak için başvurumu gerçekleştirdim.6 gün içerisinde geçiş işleminin tamamlanacağını belirttiler.6. gün başvuru yaptığım şubeye gittiğimde hattımın silinmiş olduğunu ve herhangi bir not düşülmediğini söylediler.Müşteri hizmetlerini aradım ve iptal işleminin şube tarafından yapıldığı tarafıma iletildi.

Şubeyle tekrar görüştüğümde böyle bir şeyin mümkün olmadığını belirttiler ve 28.05.2014 tarihinde aciliyet notu düşürerek tekrar başvuru yaptım.Bugün 31.05.2014 ve ben konu hakkında bilgi almak için aradığımda girişin dün yapıldığını 3-4 gün içerisinde aktif hale gelebileceğini bildirdiler.Ben 11 gündür mağdurum ve ivedi olarak dönüş yapılmasını istiyorum.

Kerem 422 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,05.06.2014 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi31 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön