04 Mayıs 2013 #1779190

Vodafone Numara Taşıma!

Nisan 29'da işlemi gerçekleştiriyorum ayın birinde sisteme giriyor ve Mayıs 04'de bana mesaj geliyor şebekemize yapmış olduğunuz numara taşıma talebi onaylanmıştır 06/05/13 03:40 tarihinde işlem gerçekleşecektir bu nedir?? ben 29 unda formunu dolduruyorum mağaza çalışanlarınız abi 2-3 güne açılır diyorlar ve biz hale bekliyoruz ? böyle şey olamaz yani 6 günde nasıl bir transfer işlemi yapıyorsunuz. ben 2-3 gün içinde açılacak diye geçtim özellikle söyledim çalışan arkadaşlara da bunu birde ayın 6 sında açılacak saate bakın 03:40.

Erdim 113 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili taşıma başvurusunun 01.05.2013 tarihinde yapıldığı tespit edilmiş olup,taşıma işleminin en geç 6 günlük yasal süre içerisinde tamamlanmış olduğu ve sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön