28 Mayıs 2014

Vodafone Numara Değiştirme İşlemimi Yapmıyor

Vodafone'a taşımış olduğum hattın numarasını değiştirmek istiyorum.Vodafone hattımın başlangıç numarası 506 olduğu için numara değiştirme işlemini yapamayacaklarını Vodafone gold numara almamı ya da A****'nın numaramı değiştireceğini söylediler. A****'yı aradığımda bu konuda hizmet sağlayıcım Vodafone olduğu için numaramı Vodafone'un işlem yapması gerektiği söylendi.


Her ay fatura ödediğim Vodafone numaramı gold numara alırsam değiştirilebileceğini söyledi. Tüm operatörler numarayı taşınsa da değiştirebilirken Vodafone Gold numara aldığında değiştirebiliyorken normal şartlarda Gold numara almadan neden bu işlemi yapmadıklarını anlayamıyorum. Eğer işlem yapılmazsa BTK ya şikayet edeceğim.

Erman 1.195 Okunma

Cevaplar

 • Erman04 Haziran 2014

  Hattımı en kısa sürede iptal ettiriyorum. Teşekkürler.

 • Vodafone Temsilcisi02 Haziran 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 02.06.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Erman29 Mayıs 2014

  Vodafone shopa gidip gold numara ile numaramı değiştirmek istediğimi müşteri hizmetlerinin bu konuda beni bilgilendirdiğimi söylememe rağmen gold numara ile numara değiştirme işlemi yapamadıklarını söylediler. Çalıştırdığınız müşteri hizmetleri personelini eğitiminde eksiklikler olduğu aşikar. 28.05.2014 tarihindeki görüştüğüm müşteri temsilcisi hakkında işlem yapılmasını istiyorum. Numaramın avea tarafından değiştirilebileceği ve gold numara alırsam işlem yapılacağı konusunda yanlış bilgi verdiklerinden dolayı. En kısa süredede taahüt bedelini ödeyip hattımı iptal ettireceğim. Sunmuş olduğunuz yanlış bilgilendirmeler ve diğer operatörlerin daha farklı yaklaşımları yüzünden.

 • Vodafone Temsilcisi28 Mayıs 2014

  " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön