09 Şubat 2015

Vodafone Numara Değişikliği Yapılmadı

Ben yaklaşık 10 yıldır Vodafone hat kullanıyorum, bundan iki ay önce mahkeme kararı ile isim değişikliği yaptım numaramı değiştirmek için Vodafone müşteri hizmetlerini aradım kimliğim deki bilgilerin uyuşmadığını cep merkezlerine gitmemi söylediler, cep merkezine gittim İzmir Gaziemir Önder caddesindeki cep merkezine orada top sakallı bir arkadaş mahkeme kararını görmeden işlem yapamayacağını söyledi.


İki kimlikte elimde diğer adımla olan kimliğimde elimde yeni adımla olan kimlikte T.C Falan aynı kişi benim, nasıl değişim yapılmıyor, bunu öğrenebilir miyim? Çift hat kullanıyorum ikisi de Vodafone bu sorun çözülmezse faturalı olan hatlarımı değiştireceğim.

Yağız 196 Okunma

Cevaplar

  • Yağız12 Şubat 2015

    Bakin ben Vodafone müşteri hizmetlerini aradım ve bana yardımcı olmadilar ben başka bir hatta geciyorum bu nasıl bir istir 10 yildir Vodafone kullanıcısıyım böyle bir şey görmedim ya yardim edecekseniz edin lütfen

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön