22 Şubat 2013

Vodafone Ne Param İade Edildi Ne Telefon!

İphone 5 kampanyasına numara taşıdım Ödemelerimi kredi kartımdan aldılar. Başka ödemem var mı dedim bayi yok Hattınız 4 günde gelir dedi. 10 gün sonra geldi. Telefonu alırken 12 TL kart parası istedi. böyle bir şey söylemediniz dedim. Ödeme yapmazsanız telefonu alamazsınız dedi. söylemediğiniz ödemeyi yapamam dedim.

Siz bilirsiniz isterseniz iptal edeyim dedi. tamam dedim. 15 gün sonra eski hattınıza geçebilirsiniz dedi. 5 gün sonra aradı iptal talebiniz onaylanmadı dedi. İptali ben değil siz yapıyorsunuz dedim. mahkemeye gidin dedi. Mahkemeye gidin dedi. 2 aydır ne param iade edildi ne telefon, üstelik 379 TL fatura geldi.

Mehmet 39 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet23 Şubat 2013

    Ayni cevap 2 aydir veriliyor ama bir gelisme yok, hakkiniz olmayan bir parayi odemedigim icin iki aydir parami ve telefonumu gasp ettiniz, 13 defa cagri merkezi, 8 defa mail uzerinden sikayetimi ilettim hala ayni yerdeyiz. Ne vodafonmussunuz ama, buyuksunuz, yaziklar olsun size, yaziklar olsun, hakkim haram olsun.

  • Vodafone Temsilcisi23 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön