22 Ocak 2014 #2249622

Vodafone Nasıl Fatura Çıkaracağını Şaşırdı

Numaramı Vodafone'a taşıdığımda büyük bir hata yapıp 1 yıllık kontrat yaptım. Bir yıl sonunda ayrıldığımda son faturamı şişirmek için kesinlikle kullanmadığım internet paketini kullanmışım gibi gösterdiler. Müşteri hizmetleri aradığımda önce bir şeyler bulmaya çalıştılar fatura detayı için, bulamayınca numaranızı başka operatöre taşıdığınız için detayları göremiyoruz demekle yetindiler. Kısacası çıkardıkları faturanın yaklaşık yarısını açıklayamadıkları için görüşmemi bitirmek durumunda kaldım. 1 kuruş dahi olsa yasal takibini bırakmayacağım.

Murat 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Murat27 Ocak 2014

    Yuvarlak kelimelerle matbu cevap yollanmış ama hiç şaşırtmıyorlar srtık

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön