22 Ağustos 2014

Vodafone Müşteriyi Yanlış Bilgilendiriyor

Ben hatlı numaramı tarife değişikliği yapmak istedim, ama yapamayacağımı öğrendim, 2 temsilcide aynı günü söyledi. 22.08.2014 ben garantiye alayım dedim 21'inde aradım müşteri temsilcisi bana 22 sinde sana mesaj gelecek onaylarsan geçersin dedi. Sabah erken 2 mesaj gelmiş 1. si onaylıyorsanız onay mesajı çekin 2.si eski tarifeniz yenilenmiştir.


Ben Vodafone sitesinden mesaj olarak hattımın kapatılmasını veya kontörlüye çevrilmesini talep ettim 21'inde başka operatöre geçmek için kısacası Vodafone kesinlikle göründüğü gibi müşterisine yanlış beyanda bulunup müşterisini yanıltmaktadır. Şikayet etmek için aradım 2 temsilcinin konuşma anında hatları kesildi tesadüf.

Erdal 1.281 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar hakkında resmi kurum aracılığı ile tarafınıza yanıt verildiği görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön