07 Mayıs 2013 #1783429

Vodafone Müşteriyi Yanıltma!

10 gün öncesinde İstanbul Cevahir alışveriş merkezi içerisindeki cevahir vodafone şubesine giderek Turkcell den Vodafone a geçmek istediğimi ve 128 kb sim kart olması durumunda geçiş yapacağımı belirttim.Onlarda Vodafone nun böyle bir simkartı üretmediğini ve piyasada hiç bir şekilde olmadığını belirtti.


Çağrı merkezini aradığımda bana 128 kb sim olduğunu bir form doldurup bayii ye verildiği takdirde 12 tl ücret karşılığında gönderileceği belirtildi.Bende geçiş yaptım.Fakat çağrı merkezini her aradığımda farklı bir cevaplar karşıma çıktı Biri var diyor öbürü yok diyor. Kimi kanyonda var gidin oradan alın diyor. Vodafone nun kalitesi bu kadar.Beni neden mağdur ediyorsunuz?

Hakan 71 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,talebinize istinaden yapılan kontrollerde talep etmiş olduğunuz 128 KB simkart'ı sadece Mobil İmza uygulaması için kullanıldığının bilgisini iletmek isteriz.Mobil İmza uygulamasından yararlanmak isteyen abonelerimiz belirlenen Vodafone Cep Merkezimize başvuruda bulunarak temin edebilmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön