25 Ocak 2014 #2255537

Vodafone Müşteriyi Önemsemiyor

En az 6 kere daha konu ile ilgili müşteri hizmetlerine bildirimde bulunmama rağmen hep yuvarlak cümleler ile geçiştirildim doğru düzgün bir açıklama alamadım. Şikayetçi olduğum birinci konu internet paketi bitince internet erişimi neden durdurulmuyor üstüne bir de 5-10 kb için nasıl 12 lira siliniyor hesabımdan. İkinci konu ise bu durumu müşteri hizmetlerine bildirmeme rağmen neden bir çözüm üretilmiyor ve geçiştiriliyorum sürekli olarak.

Uğur 68 Okunma

Cevaplar

 • Uğur09 Şubat 2014

  Arayan olmadı adı aradık ulaşamadık olsun diye yazılan bir yazı. Bütün gün açık olan telefona herkes ulaşıpta M.H. nasıl ulaşamaz???

 • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 03.01.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Uğur28 Ocak 2014

  Vodafonu bu kafayla devam ettiği sürece tercih etmem de ettirmem de en son 3 kişiyi vazgeçirdim zaten.

 • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön